Vítejte, neregistrovaný uživateli! [ Registrace | Přihlásit se

Nápověda – FAQ

Co je BazarUcebnic.cz
Bazar Učebnic je webová služba, online inzertní systém zaměřený na učebnice, skripta a pomůcky ke studiu na středních a vysokých školách. Systém má v současné době mnoho funkcí a jeho uživatelé mohou využívat komfortní webové aplikace.

Jak funguje BazarUcebnic.cz
Do systému může každý uživatel vložit inzerát. Tento inzerát je okamžitě zveřejněn a kdokoli si může vložený inzerát prohlédnout a okamžitě na něj reagovat.

Prodává BazarUcebnic.cz učebnice a skripta?
Ne. Veškeré inzeráty v systému jsou inzeráty uživatelů nebo zadavatelů reklamy. BazarUcebnic.cz žádné publikace neprodává a veškeré dotazy a připomínky směřujte prodávajícímu na kontakt uvedený u příslušného inzerátu.

Jaká je cena za inzerci v systému?
Vložení soukromého inzerátu je zcela zdarma. Pro prodejce knih a knihkupectví máme speciální balíčky, které umožňují vložení zvýhodněného inzerátu.

Je povoleno vkládání jakýchkoliv inzerátů?
Je dovoleno vkládání inzerátů knih, učebnic, skript apod. Inzeráty nesmí porušovat zákony ČR.

Jak dlouho je inzerát v systému?
Inzerát v systému zůstává do doby, než jej smažete, označíte jako prodaný, nebo do uplynutí doby vystavení.

Zapoměl jsem heslo, co mám dělat?
Můžete využít formulář, který umožňuje heslo resetovat.

Nemohu najít požadovanou publikaci.
Pokud jste použili vyhledávání, zkuste omezit kritéria pro vyhledávání. Většina uživatelů nevkládá do systému úplné údaje. Pokud nepomůže ani to, přejděte do příslušné oblasti a omezte výběr na obor, který sháníte. Pokud nenaleznete nic ani pak, vložte do systému inzerát vy jako poptávku, určitě se někdo ozve.